Martina Hynková Vrbová

moderátorka

Moderátorka pořadů Kolotoč a Pohodové ráno.

Co dělám v rozhlase

Jsem moderátorka, chcete-li průvodkyně rozhlasových pořadů a živých proudů. V rádiu s přestávkami působím přes 25 let. Rádio je kouzelné, nepředvídatelné, živé a kontaktní médium a mě baví být jeho součástí.

Před rozhlasem

Vystudovala jsem klasickou kytaru na Státní konzervatoři v Praze a na konzervatoři Reina Sofia v Madridu. Táhlo mě to ale také k mikrofonu a před televizní kameru. Začínala jsem jako programová hlasatelka v České televizi i na stanici ČRo Praha. Moderovala jsem celou řadu pořadů. V současnosti mě můžete vidět v live magazínu Sama doma v ČT. Spolupracuji na vzniku pořadu 13. komnata, píšu scénáře a stojím u zrodu některých nových televizních projektů. A po pauze se opět vracím do rádia a těším se na rozhlasový mikrofon a na posluchače.

Co mě baví

Jsem milovnicí a obdivovatelkou přírody, ráda v ní pobývám a díky ní dobíjím „baterky“. S manželem a třemi dětmi cestujeme po celém světě, když to zrovna jde. Zajímají mě odlišné kultury, původní obyvatelé a jejich zvyky a tradice. Chci dětem ukázat, že svět je bezpečné místo a většina lidí na této planetě vám v nouzi pomůže. Inspiruje mě hudba, stejně tak jako zvířata okolo mě.

Sledujte nás

Kolegové